CloudHospital

Sprawdzony medycznie przez

Scenariusz

Dr. Yahia H. Alsharif

Oryginalnie napisany w języku angielskim

Ulthermage powietrza

Przegląd

Zapewnia naturalny i długotrwały efekt liftingu i wypełnienia, który może trwać latami, zachęcając organizm do odbudowy własnych zasobów kolagenu. Ten długotrwały, naturalny rezultat sprawił, że jest to popularny zabieg przeciwstarzeniowy zarówno wśród celebrytów, jak i influencerów.

Ulthermage jest idealny do leczenia zwiotczenia skóry, zmarszczek i rozstępów. Jeśli masz obwisłe podgardle lub brak definicji w linii szczęki, drobne linie i zmarszczki wokół ust, oczu i czoła, brakuje definicji warg. oczy, które wydają się zmęczone, nadmierna skóra powiek górnych (znana również jako kaptur), powieki mają przerażającą teksturę, która utrudnia nakładanie makijażu oczu lub kredki do oczu, kurze łapki to zmarszczki i drobne linie wokół oczu.

Liftingi Ulthermage wykorzystują częstotliwość radiową do ogrzewania głębokich warstw skóry, jednocześnie utrzymując powierzchnię bezpieczną i zimną. Najlepsze jest to, że nie ma przestojów. Nasza najnowsza wersja FLX skraca czas leczenia o 25%, jednocześnie poprawiając komfort pacjenta.

Głębokie ogrzewanie Ulthermage o częstotliwości radiowej zachęca organizm do napinania kolagenu w skórze właściwej, jednocześnie zachęcając do wytwarzania nowego kolagenu. W konsekwencji zauważysz mocniejszą, gładszą skórę, a także zwiększony koloryt i teksturę, rozpoczynając natychmiast i kontynuując przez miesiące po zabiegu.