Dr. Bilbir Kaur Chingara Singh

Rok założenia

Łóżka

26, Jalan Raja Dihilir, 30350 Ipoh, Perak, Malaysia

Witamy w Szpitalu Specjalistycznym KPJ Ipoh, gdzie współczująca opieka spotyka się z wiedzą dr Bilbir Kaur a/p Chingara Singh, wybitnego psychiatry zajmującego się poprawą samopoczucia psychicznego. Dr Bilbir Kaur jest zaangażowany w świadczenie usług w zakresie zdrowia psychicznego skoncentrowanych na pacjencie, zapewniając najwyższy standard opieki nad Twoimi potrzebami psychologicznymi i behawioralnymi. Kwalifikacje, które budzą zaufanie Dr Bilbir Kaur wnosi bogate doświadczenie i wiedzę do tej dziedziny, posiadając tytuł MBBS z Lady Hardinge Medical College na Uniwersytecie New Delhi. Jej zaangażowanie w rozwijanie swoich umiejętności doprowadziło ją do podjęcia studiów magisterskich z medycyny psychologicznej i behawioralnej na cenionym Uniwersytecie Malaya. Ta podwójna kwalifikacja odzwierciedla jej zaangażowanie w zapewnianie holistycznej opieki nad zdrowiem psychicznym, która łączy wiedzę medyczną ze zrozumieniem medycyny behawioralnej. Pionier w dziedzinie zdrowia psychicznego Z bogatym doświadczeniem w pracy w różnych szpitalach KKM w całym kraju, dr Bilbir Kaur jest pionierem w dziedzinie zdrowia psychicznego. Jej wkład wykracza poza praktykę kliniczną, aktywnie angażując się w działania na rzecz zdrowia psychicznego zarówno w Perak, jak i w skali krajowej. Obecnie pełniąc funkcję kierownika Wydziału Medycyny Psychologicznej i Behawioralnej na Quest International University Perak, dr Bilbir Kaur jest zaangażowany w kształtowanie przyszłości opieki nad zdrowiem psychicznym. Specjalizacja z psychiatrii Jako psychiatra w Szpitalu Specjalistycznym KPJ Ipoh, dr Bilbir Kaur specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów psychiatrycznych. Od zaburzeń nastroju po lęki, traumy i nie tylko, stosuje kompleksowe podejście do diagnozy, leczenia i bieżącej opieki. Jej doświadczenie polega na tworzeniu spersonalizowanych planów leczenia, które zaspokajają Twoje unikalne potrzeby psychologiczne. Poświęcony edukacji i rzecznictwu Dr Bilbir Kaur jest nie tylko zaangażowany w opiekę nad pacjentami, ale także aktywnie przyczynia się do edukacji i rzecznictwa w dziedzinie zdrowia psychicznego. Jej rola jako kierownika wydziału na Quest International University Perak podkreśla jej zaangażowanie w wychowanie następnego pokolenia specjalistów ds. zdrowia psychicznego.