Dr. Rick van der Poel

Wypełniacz · Korekcja nosa

Dr Van Der Poel

Gauteng, South Africa

14 Sturdee Avenue Rosebank Johannesburg City of Johannesburg Metropolitan Municipality Gauteng South Africa

Dr Rick van der Poel, wybitny chirurg plastyczny i rekonstrukcyjny pracujący w Rosebank Clinic w Johannesburgu w RPA. Dr van der Poel jest nie tylko praktykiem, ale także rzeźbiarzem piękna, specjalizującym się przede wszystkim w chirurgii plastycznej, aby wydobyć z Ciebie najlepszą wersję. Z dziedzictwem zakorzenionym w doskonałości akademickiej, dr van der Poel ukończył Uniwersytet w Kapsztadzie w 1976 roku. Jego zaangażowanie w ciągłą naukę i mistrzostwo doprowadziło go do zostania członkiem Royal College of Surgeons w Edynburgu w 1984 roku. Podróż dr van der Poela do sztuki chirurgii plastycznej rozwijała się dalej dzięki specjalistycznemu szkoleniu na Wits University, stypendium u prof. Thomasa Reesa w Nowym Jorku i słynnemu prof. Ivorowi Pitanguy w Rio De Janeiro, pionierowi w rzeźbieniu ciała. Zaangażowanie dr van der Poela w zapewnianie światowej klasy opieki wykracza poza granice. Kilka razy w roku podróżuje do Londynu, aby konsultować się w prestiżowym Harley Street, kontaktując się z pacjentami poszukującymi jego wiedzy z całego świata. Jednak jego główna praktyka pozostaje w Johannesburgu, gdzie w 1988 roku otworzył prywatną praktykę w szpitalu Rosebank. Poza rolą uznanego chirurga, dr van der Poel jest człowiekiem rodzinnym, żonatym i posiadającym czwórkę dzieci. Jego zaangażowanie zarówno w życie zawodowe, jak i osobiste odzwierciedla holistyczne podejście do dobrego samopoczucia. Dr Rick van der Poel jest nie tylko praktykiem; Jest cenionym członkiem Stowarzyszenia Chirurgów Plastycznych i Rekonstrukcyjnych Afryki Południowej oraz Międzynarodowego Towarzystwa Estetycznej Chirurgii Plastycznej. Powiązania te podkreślają jego zaangażowanie w utrzymanie najwyższych standardów etycznych i praktyki zawodowej.