Dr Ajay Kumar Patwadi

Języki mówione

• हिंदी

PRK Hospital Chandanagar

Witamy w szpitalu PRK Chandanagar, gdzie doskonałość w opiece zdrowotnej spotyka się z doświadczeniem dr Ajaya Kumara Patwadi, wybitnego chirurga przewodu pokarmowego w Hyderabadzie. Z wybitną karierą trwającą 13 lat, dr Patwadi specjalizuje się w chirurgii przewodu pokarmowego, chirurgii bariatrycznej, chirurgii laparoskopowej, chirurgii ogólnej, proktologii, chirurgii minimalnie inwazyjnej, chirurgii kolorektalnej, endoskopii i zabiegach kolonoskopowych. Doświadczenie i wiedza: Dr Ajay Kumar Patwadi wnosi bogate doświadczenie, ponieważ w 2017 roku pracował jako konsultant chirurgii laparoskopowej, ginekologicznej i bariatrycznej w Pace Hospitals, a w latach 2013-2015 jako konsultant chirurg w szpitalu Mythri. Jego zaangażowanie w rozwój opieki chirurgicznej jest dodatkowo widoczne w jego roli adiunkta na Wydziale Chirurgii w Pace Hospitals w latach 2011-2013. Kompleksowość usług: W szpitalu PRK Chandanagar jesteśmy dumni z tego, że świadczymy kompleksowy zakres usług pod wykwalifikowanymi rękami dr Ajaya Kumara Patwadi. Od chirurgii raka, leczenia pali (niechirurgicznych), leczenia chorób wątroby, po chirurgię robotyczną, chirurgię urazową, leczenie przetok i wiele innych, dr Patwadi zapewnia spersonalizowaną i najwyższej klasy opiekę dla każdego pacjenta. Najnowocześniejsza technologia: Dr Ajay Kumar Patwadi wykorzystuje najnowsze osiągnięcia w technologii medycznej, w tym chirurgię robotyczną i procedury minimalnie inwazyjne, aby zwiększyć precyzję i przyspieszyć powrót do zdrowia. Podejście skoncentrowane na pacjencie: W Szpitalu PRK nasze zaangażowanie w dobro pacjenta jest najważniejsze. Podejście dr Ajaya Kumara Patwadiego skoncentrowane na pacjencie zapewnia, że każda osoba otrzymuje uwagę, opiekę i współczucie, na jakie zasługuje. Obecna praktyka: Obecnie dr Ajay Kumar Patwadi praktykuje w szpitalu Pace w Hitech City, podkreślając swoje zaangażowanie w udostępnianie społeczności zaawansowanej opieki chirurgicznej. Jeśli chodzi o zdrowie przewodu pokarmowego, zaufaj wiedzy dr Ajaya Kumara Patwadiego ze szpitala PRK Chandanagar. Doświadcz doskonałej opieki chirurgicznej dostosowanej do Twoich unikalnych potrzeb. Umów się na konsultację już dziś i wyrusz w podróż w kierunku optymalnego zdrowia i dobrego samopoczucia.