Sana Heart Center Cottbus

Brandenburg, Germany

• Przezcewnikowa implantacja zastawki aortalnej (TAVI)

• Hybrydowa ablacja migotania przedsionków

• Tętniak aorty piersiowej

• Skurczowa dysfunkcja komór

• USG wewnątrznaczyniowe (IVUS)

• Implantacja rozrusznika serca

• Zwężenie zastawki aortalnej

• Choroba zastawki serca

• Kardiologia inwazyjna

• Rozrusznik serca dwukomorowego (stymulacja niewydolności serca)

• Terapia ablacyjna

50 Leipziger Straße Cottbus Kreisfreie Stadt Cottbus Brandenburg Germany

Sana Heart Center Cottbus to wysokowydajny, specjalistyczny szpital na najnowocześniejszym poziomie, w którym co roku ponad 4 500 pacjentów kardiochirurgii i kardiologii jest leczonych jako szpitale. Od pierwszej operacji 7 czerwca 1995 r. przeprowadzono ponad 35 000 operacji na otwartym sercu. Nowoczesna technologia i innowacyjne koncepcje terapii zapewniają największe możliwe bezpieczeństwo i najlepsze długoterminowe rezultaty. Ponadto centrum cieszy się uznaną na całym świecie wiodącą pozycją w stosowaniu implantacji zastawki aortalnej wspomaganej cewnikiem (TAVI) przez żyłę pachwinową. Indywidualne metody leczenia, najnowocześniejszy sprzęt medyczny i zapewnienie ciepłej, osobistej atmosfery opieki tworzą najważniejsze warunki do zauważalnej i trwałej poprawy jakości życia naszych pacjentów. Koncentrując się na kardiochirurgii, kardiologii, anestezjologii i intensywnej terapii, oferujemy dalsze kompleksowe środki diagnostyczne i niechirurgiczne terapie wszystkich chorób serca, na przykład TAVI (minimalnie inwazyjna wymiana zastawki serca), implantacje defibrylatorów i rozruszników serca, interwencyjna terapia zastawki mitralnej (MitraClip), badania elektrofizjologiczne (EPU), procedury ablacji, bardzo złożone interwencje wieńcowe. Ponadto Sana Herzzentrum Cottbus posiada trzy sale operacyjne, oddział cewnikowania serca, dwie sale hybrydowe wyposażone w najnowocześniejszą technologię medyczną, salę zabiegów ratunkowych i łącznie 85 łóżek. OBSZARY ZAINTERESOWANIA MEDYCZNEGO • Klinika Anestezjologii i Interdyscyplinarnej Intensywnej Terapii • Oddział Kardiochirurgii • Klinika Kardiologii Międzynarodowe Biuro Sana pomaga międzynarodowym pacjentom w zakresie niestandardowych rozwiązań w zakresie opieki zdrowotnej. Wysoko wykwalifikowani menedżerowie spraw wspierają w umawianiu wizyt lekarskich i hospitalizacji we wszystkich naszych szpitalach i centrach medycznych oraz pomagają w zakwaterowaniu i lokalnych ustaleniach dotyczących podróży, ubieganiu się o wizę i innych usługach. Ponadto Sana Heart Center Cottbus oferuje nowoczesne, przyjemne pomieszczenia i wysokie, higieniczne standardy szpitalne od sal chorych i klinik po stołówkę i świetlice. USŁUGI MIĘDZYNARODOWE • Doświadczony kulturowo personel działający jako pierwszy punkt kontaktowy • Łóżka ze specjalnymi udogodnieniami i usługami • Wielojęzyczni asystenci pacjenta w każdym szpitalu • Dostosowane kulturowo plany posiłków (Halal, koszerne itp.) • Media międzynarodowe (TV, WLAN) • Transport do / z międzynarodowych lotnisk • Akceptujemy kilka kart kredytowych • Przejrzyste zestawienia kosztów procedur medycznych • Ciągłość usług: dostępne lub zintegrowane usługi ambulatoryjne i rehabilitacyjne Sana Heart Center Cottbus to nowoczesny szpital specjalizujący się w leczeniu chorób serca. Klinika w sercu Łużyc oferuje usługi medyczne i pielęgniarskie na najwyższym poziomie wraz z lekarzami. Nowoczesna technologia i innowacyjne koncepcje terapii dla pacjenta zapewniają największe możliwe bezpieczeństwo i najlepsze długoterminowe rezultaty. Sana Heart Center Cottbus oznacza doskonałą medycynę serca i zajmuje drugie miejsce w rankingu najlepszych szpitali w Niemczech, Instytut został nagrodzony.